Wydarzenia Tygodnia 24

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 24!

Wydarzenia Tygodnia 24

Ostatni tydzień lutego był jak zwykle bardzo różnorodny. Jeśli łączy się ludzi w pary, uczy skutecznego randkowania, naprawia związki, jest się matką trójki oraz szczęśliwą żoną, to nie może być inaczej!

Jak zwykle zapisywałam klientów przez wideorozmowy oraz stacjonarnie w siedzibie Centrum Zapoznawczego Zolyty w Czerwionce. Udzielałam konsultacji, umawiałam na randki, przybyło nowych par, udzieliłam dwóch wywiadów. Prowadziłam rozmowy biznesowe, pracowałam nad kursem.

Nietypowa propozycja!

Dodatkowo otrzymałam propozycję kupna portalu randkowego, odmówiłam. Mam własną misję i wizję własnego biznesu. Kiedy kilka lat temu ktoś chciał kupić moją firmę i chciał, abym pracowała dla niego, to odmówiłam. Gdy bardzo prestiżowe biuro matrymonialne zaproponowało mi współpracę, odmówiłam. Kiedy znany portal randkowy chciał, abym współpracowała z nimi jako ekspert, odmówiłam. I chociaż wiele tych propozycji było bardzo kuszących, to jednak nie mogłam skorzystać… Pieniądze są ważne, bo pomagają, ale nie sprzedam cząstki siebie. Działam na własnych zasadach, mam własne wartości. Nie zawsze jest kolorowo, ale to mój świat. I jestem w nim bardzo szczęśliwa!

Plany na nowy tydzień

Marzec zacznie się intensywnie. Zapisywanie nowych klientów przez wideorozmowy oraz stacjonarnie. W środę i czwartek spotkania z klientami w Warszawie oraz spotkanie biznesowe. Od piątku do niedzieli czas na odpoczynek w Wiśle z rodzinką, ale również spotkania z nowymi klientami. Realizacja Programu Partnerskiego Swatka Anna. Praca nad kursem online, wywiady, umawianie na randki, czas na książkę.

Cudownego tygodnia,

Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 24
Fot. Ania Bojda

Dodaj komentarz