Wydarzenia Tygodnia 23

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 23!

Wydarzenia Tygodnia 23

Podobno nie samą pracą człowiek żyje… Może i tak, ale kiedy wiesz, że dla wielu singli jesteś ostatnią deską ratunku, to starasz się pomóc jak największej liczbie osób. Przez co pracujesz więcej. Tak też było w minionym tygodniu…

Umawiałam na randki, zapisywałam nowych klientów przez wideorozmowy, klienci korzystali z samodzielnej rejestracji przez www.zolyty.pl. Udzielałam konsultacji, przeprowadzałam analizę singla, partnerską, pakowałam książki do wysyłki, mediom udzieliłam wywiadów, pracowałam nad kursem online dla par, dotarły materiały reklamowe do Programu Partnerskiego Swatka Anna. Odbyłam interesującą rozmowę biznesową, efekty już niebawem, przybyła nowa para. Dodatkowo świętowałam 40 urodziny siostry, spędziłam czas z rodziną. Praktykowałam wdzięczność, czytałam książkę.

Plany na nowy tydzień

Spotkanie biznesowe, wywiad, spotkanie z połączoną parą. Oprócz tego czekają mnie wideorozmowy, konsultacje, a następnie umawianie klientów na randki. Ponadto zajmę się wysyłką książek, czy pracą nad kursem dla par. Zleciłam również zrobienie poprawek na moich stronach internetowych (www.swatkaanna.pl i www.zolyty.pl). Nastąpi też tart Programu Partnerskiego Swatka Anna!> Wspólnie z moim zespołem czeka mnie przygotowanie treści, a także grafik na marzec. Znajdę przy tym wszystkim oczywiście też czas dla siebie oraz czas dla rodziny. Bez nich i ich wsparcia z pewnością nie dam rady zrealizować wszystkiego, co sobie na ten tydzień zaplanowałam!

Cudownego tygodnia,

Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 23
fot. Anna Bojda

Dodaj komentarz