Wydarzenia Tygodnia 22

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 22!

Wydarzenia Tygodnia 22

Oj co to był za tydzień! Wywiady, wyjazd do Warszawy, mnóstwo klientów, nowe projekty. Faktycznie wiele się działo, ale to normalne w okresie przed walentynkami, przecież jestem swatką.

Standardowo umawiałam na randki, zapisywałam nowych klientów przez wideorozmowy, osobiście w siedzibie Centrum Zapoznawczego Zolyty w Czerwionce. Oprócz tego dzielałam konsultacji. W poniedziałek udzieliłam wywiadu do Gazety Olsztyńskiej, we wtorek byłam gościem w Pytaniu na Śniadanie w TVP2 i tam odbyła się telewizyjna premiera mojej nowej książki dla par “Jak w 21 dni naprawić związek“, która cieszy się dużą popularnością. Jutro rusza wysyłka zamówionych książek. Kolejna partia książek będzie gotowa w następny poniedziałek, bo właśnie trwa dodruk. We wtorek wraz z mężem byłam gościem Dzień Dobry TVN. Rozmawialiśmy w studiu o naszym związku, ale występowałam też w roli eksperta. W środę odwiedziła mnie ekipa telewizji TVT oraz udzieliłam wywiadu do Wirtualnej Polski, a natomiast w czwartek udzieliłam wywiadu do Polskiego Radia.

Przedsprzedaż mojej najnowszej książki i nie tylko!

Dodatkowo pilnowałam kampanii związanej z przedsprzedażą książki, odbyłam dwie biznesowe rozmowy, a co najważniejsze zaakceptowałam projekt nowych materiałów promocyjnych, a więc ulotki, wizytówki, plakaty już za moment będziecie mogli spotkać w różnych miejscach w Polsce. A wraz z nimi -10 % zniżki na moje usługi i produkty. Na ukończeniu jest również Program Partnerski Swatka Anna. Mój zespół mocno pracuje nad wdrożeniem wszystkiego. Jednak jest to duży projekt i jeszcze kilka dni trzeba poczekać.

Plany na nowy tydzień:

Konsultacje, zapisywanie nowych klientów, wysyłka książek, wywiad. Czas dla siebie i rodziny.

Cudownego Tygodnia,

Swatka Anna

Fot. Ania Bojda

Wydarzenia Tygodnia 22

Dodaj komentarz