Pandemiczne Walentynki

Tegoroczne Walentynki będą inne niż wszystkie do tej pory. To Pandemiczne Walentynki, które przyćmiła pandemia koronawirusa. Czy oznacza to jednak, że nie powinno się w ogóle celebrować tego pięknego Dnia Miłości? Ależ oczywiście, że nie! Na ten temat rozmawiałam niedawno w Dzień Dobry TVN, gdzie byłam gościem jako coach realcji. Po raz pierwszy w historii moich występów w telewizji jako gość zaproszony był również mój mąż, Andrzej! Tutaj możecie zapoznać się z materiałem wideo, a w poniższym wpisie trochę rozszerzę ten temat.

Pandemiczne Walentynki

Walentynki w dobie pandemii koronawirusa można spędzić na wiele sposobów. Przyzwyczailiśmy się, że właśnie tego dnia często wychodzimy gdzieś z drugą połówką, np. do kina, restauracji czy teatru. W tym momencie te możliwości mamy ograniczone. Kina mają zostać teraz otwarte, ale z wiadomych względów część osób nie zdecyduje się na świętowanie miłości w kinie w obawie przed zakażeniem oraz ze względu na panujące w kinach obostrzenia.

Jak zatem można spędzić ten dzień? Można przygotować wspólnie romantyczną kolację w domu. Jeśli nie macie ochoty na gotowanie, to jak najbardziej możecie zamówić swoje ulubione dania z pobliskiej restauracji. Oprócz tego polecam obejrzenie fajnej komedii romantycznej albo po prostu puszczenie muzyki, by wspólnie potańczyć na domowym parkiecie. Założę się, że często tego nie robicie, a w ten sposób idealnie będziecie celebrować Walentynki.

Pandemiczne Walentynki

Dodaj komentarz