Jak przeżyć Walentynki w pojedynkę i nie zwariować?

Walentynki to Święto Zakochanych. Mimo lutowej, zimowej zimnej pogody na ulicach widać mnóstwo zakochanych w sobie par. Dziewczyny często w jednej ręce niosą kwiaty, a w drugiej prezent od ukochanego. Restauracje w tym dniu przeżywają oblężenie, a na sali kinowej siedzą tylko zakochani. Dookoła po prostu czuć atmosferę miłości. A co, jeśli ktoś jest singielką, która zastanawia się: Jak przeżyć Walentynki w pojedynkę i nie zwariować? Spokojnie, ten wpis dedykowałam właśnie singlom, którzy mierzą się z tym problemem. Mam nadzieję, że dzięki moim poradom ten dzień będzie dla Ciebie przyjemniejszy.

Weź urlop w pracy

Pewnie pomyślisz – „Zwariowała!”. Nic bardziej mylnego! Jeśli wkurzają Cię opowiastki koleżanek z pracy na temat Walentynkowego wieczoru, to po prostu weź dzień wolny. Nikt nie będzie Cię wkurzać, a przy okazji będziesz mieć czas, by zrobić coś dla siebie przyjemnego. No i przynajmniej ominie Cię bura od szefa czy szefowej za plotkowanie w czasie pracy.

Zrób imprezę dla singielek

Jeśli w swoim otoczeniu nie jesteś jedyną singielką, to zaproś koleżanki do siebie. Zróbcie małą imprezkę. Kupcie wino, zróbcie popcorn, przygotujcie różnego rodzaju koreczki i na telewizorze odpalcie jakiś serial czy film na Netflixie albo HBO GO. Tylko nie żadnego romansidła! Niech to będzie kino akcji albo… fantastyka. A jeśli znudzi się Wam film, to może zagracie w jakąś planszówkę? Dobrym pomysłem będzie Party Time. Nie proponuj jednak Monopoly, bo się pokłócicie!

Domowy dzień SPA i ulubione jedzenie

Gdy już weźmiesz urlop, a koleżanek żadnych widzieć jednak nie chcesz, to może zrobisz sobie domowy dzień SPA? Kiedy ostatnio miałaś czas na zrobienie maseczki? Kiedy ostatnio zadbałaś o swoje ciało? No właśnie! Sama nie pamiętasz. To wykorzystaj Walentynki jako dzień miłości. Miłości do siebie i swojego ciała! Nie zapomnij przy tym o swoim ulubionym jedzeniu. Zrób albo nawet zamów to, co lubisz najbardziej jeść. Kto Ci zabroni? A gwarantuję, że będziesz się o wiele lepiej ze sobą czuła! I jak?

Już wiesz jak przeżyć Walentynki w pojedynkę i nie zwariować? 😊

Pozdrawiam Swatka Anna

Jak przeżyć Walentynki w pojedynkę
fot.Anna Bojda

Dodaj komentarz