Jak naprawić swój związek w trzy tygodnie?

Jeśli jesteście ze sobą już długo, to może się zdarzyć, że po pewnym czasie przestanie coś grać między Wami, partnerami. Wda się rutyna (ale nie ja! ;)), będziecie czuli, że nie jest tak, jak było wcześniej. Czy wiecie co można zrobić w tej sytuacji? Czy wiecie jak naprawić swój związek w trzy tygodnie zaledwie? Ostatnio byłam gościem programu Pytanie na Śniadanie, gdzie poruszany był właśnie ten temat. Z materiałem wideo ze spotkania można zapoznać się klikając tutaj. W tym wpisie blogowym rozszerzę trochę ten temat.

Jak naprawić swój związek w trzy tygodnie?

Dlaczego uważam, że związek można naprawić w trzy tygodnie, czyli tak naprawdę w 21 dni? Ponieważ badania pokazują, że ludzie budują nowe nawyki właśnie w tym okresie. Wystarczy jedynie (lub aż) tylko tyle dni, aby wprowadzić zmiany w swoim życiu. Jeśli jednak chcemy wprowadzić zmiany w związku, to musimy pamiętać, że zaangażowane powinny być obie strony, czyli i partner i partnerka, a nie tylko jedna ze stron. Inaczej praca nad relacją nie będzie miała kompletnie sensu.

Co ja proponuję, aby zrobić w tym okresie? Przede wszystkim skupić się na relacji, która Was łączy. W mojej książce “Jak w 21 dni naprawić związek” opowiadam o tym procesie krok po kroku. Przygotowałam szereg zadań, które mają pomóc parom w naprawie ich relacji, by była ona jeszcze silniejsza i mocniejsza!

Jak naprawić swój związek w trzy tygodnie?

Dodaj komentarz