Wydarzenia Tygodnia 21

Początek lutego, a ilość wykonanej pracy jak po 14 dniach! Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 21.

Wydarzenia Tygodnia 21

Umawiałam na randki moich klientów. Oprócz tego zapisywałam nowych klientów przez wideorozmowy. Zapisywałam również nowych klientów stacjonarnie w biurze w Czerwionce. Na Walentynki przybyło nowych par i bardzo się z tego cieszę! Zatrudniłam też wirtualną asystentkę Kasię do mojego zespołu, która będzie dla mnie dużą pomocą. Została w tym tygodniu również przygotowana kampania nowego podręcznika dla par. Dodatkowo trwały prace nad nowym projektem: System Partnerski Swatka Anna. Powstał także mini pdf z przepisem na romantyczną kolację. Oprócz tego udzieliłam kilku wywiadów, dostałam również ciekawą propozycję współpracy.

Ruszyła Walentynkowa promocja – 30% na e-booki oraz -20,% na Pakiet Indywidualny i Komfort przez www.zolyty.pl Oferta tylko do poniedziałku.

Pisałam tekst do kolejnej książki Ilony Adamskiej. Byłam na spotkaniu rodzinnym, spędziłam czas z dziećmi, mężem i książką.

Plany na nowy Tydzień:

Rozmowy biznesowe, umawanie na randki, zapisywanie nowych klientów stacjonarnie i przez wideorozmowy. Konsultacje, wywiady. W poniedziałek ostatni dzień Walentynkowej promocji. Oficjalnie rusza przedsprzedaż podręcznika dla par Jak w 21 dni naprawić związek. Ostatnie prace nad systemem partnerskim Swatka Anna. Wyjazd do Warszawy do telewizji. Dojazd do klienta w ramach pakietu 90 Dni do Twojej Miłości. Pisanie artykułów, czas na książkę, czas dla rodziny, świętowanie Walentynek.

Cudownego Tygodnia

Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 21
Fot. Ania Bojda

Dodaj komentarz