Wydarzenia Tygodnia 20

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 20!

Wydarzenia Tygodnia 20

Ostatni tydzień stycznia był najbardziej pracującym tygodniem z całego miesiąca. Umawiałam zapisanych klientów na randki, zapisywałam nowych klientów do Centrum Zapoznawczego Zolyty przez wideorozmowy oraz osobiście w siedzibie Zolyt w Czerwionce. W ramach mojego nowego programu: 90 dni do Twojej Miłości odwiedziłam klienta w jego domu. W tym momencie jest to jedyna usługa, w której dojeżdżam do domu klienta.

Rekrutowałam nową osobę do mojego zespołu, potrzebowałam wirtualnej asystentki, ale takiej tylko dla mnie. Mam tak dużo pracy, planów, więc najwyższy czas, aby kolejna osoba pomogła mi w ich realizacji. Oprócz tego pracowałam nad nową kampanią reklamową, dopilnowałam prac nad książką, nagrałam filmy promocyjne. Udzielałam konsultacji, a także pisałam artykuły.

Plany na nowy Tydzień

W nadchodzącym tygodniu czeka mnie umawianie na randki, wideorozmowy, konsultacje. Oprócz tego czeka mnie także dojazd do domu klientki w ramach mojego programu: 90 dni do Twojej Miłości. Nie mogę zapomnieć o stacjonarnej obsłudze klientów w siedzibie Zolyt w Czerwionce. W tym tygodniu odbędzie się także premiera e-booka: Jak w 21 dni naprawić związek. Będę prowadziła różne rozmowy biznesowe, a także nadzorowała prace nad kampanią promocyjną. Mam też umówione wywiady oraz przeznaczony czas na nowe szkolenie. Nie zapominam także o najważniejszym – czasie dla rodziny.

Cudownego Tygodnia,

Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 20

Dodaj komentarz