Wydarzenia Tygodnia 18

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 18!

Wydarzenia Tygodnia 18

Tydzień był bardzo różnorodny, a mój plan dnia często ulegał zmianie. Część klientów ze względu na ciężkie warunki drogowe zmieniało stacjonarne wizyty na wideorozmowy. Oczywiście było też wiele wcześniej umówionych zapisów przez wideorozmowę. I chociaż jest to droższa opcja niż zapis przez formularz na www.zolyty.pl, to większość wybiera właśnie taki zapis. Dziękuję.

Co jeszcze się wydarzyło?

Umawiałam na randki, przybyły dwie nowe pary. Pilnowałam nowe projekty. Darmowy kurs dla singli oraz książka w formie kursu dla par. Dodatkowo otrzymałam zdjęcia z sesji biznesowej od Ania Bojda. Wybierałam zdjęcia, które będą potrzebne do mojej dużej kampanii reklamowej oraz do dużej ilości nowych produktów, bo w tym roku zamierzam zrobić jeszcze więcej niż w 2020r.

Walczyłam z przeziębieniem, ale jak człowiek pracuje i się leczy, to efekty leczenia marne. Więc w piątek po pracy odpuściłam i leżę w łóżku, a tylko obserwuję rodzinkę cieszącą się śniegiem. Wierzę, że jutro już będę pełna sił i gotowa do pracy.

Plany na nowy tydzień:

Premiera darmowego kursu Swatka Radzi. Sprawdzenie mojej nowej książki po próbnym wydruku. Zapisywanie nowych klientów do Centrum Zapoznawczego Zolyty stacjonarnie i online. Spotkanie biznesowe oraz indywidualna lekcja z lektorem języka angielskiego, powrót syna do szkoły, praca nad nową kampanią reklamową, umawianie na randki, urodziny mojego kochanego męża.

Cudownego tygodnia. Buziaki, Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 18

Dodaj komentarz