Jestem wdzięczna

Dzisiaj o tym, że jestem wdzięczna…

Jestem wdzięczna…

Od wielu lat mogę łączyć ludzkie samotne serca. Wczoraj podczas zapisu przez wideorozmowę, nowa klientka, ceniona Pani Doktor powiedziała, że jestem dla niej ostatnią deską ratunku. W jej przypadku portale czy aplikacje randkowe odpadają, inne biura matrymonialne również. I chociaż jest spełniona zawodowo oraz rodzinnie, a do tego posiada pasję i grupę przyjaciół, to jednak brakuje jej bliskości drugiego człowieka. Wspólnych rozmów, podróży we dwoje, ciszy w ramionach partnera. Z doświadczenia wiem, że nie jest jedyną osobą, która odczuwa takie braki.

Skąd to wiem? Ponieważ od ponad ośmiu lat wchodzę w buty swoich klientów. Wiem czego pragną. Pragną tylko (albo aż) jednego. Po prostu kochać drugą osobą i być przez nią kochanym. Chcą, aby ktoś był z nimi dla nich samych, a nie dla majątku czy jeszcze innych korzyści. Pragną partnera z pasją, bo sami mają pasję. A ja staram się znaleźć właśnie takiego partnera. Choć nie zawsze jest to proste zadanie. Lubię wyzwania i chętnie się ich w takich przypadkach podejmuję.

Moja praca nie jest łatwa, ale właśnie taką wybrałam. Nie jestem wróżką, ale sprawiam, że czasem dzieją się cuda. Dlatego jeśli potrzebujesz wsparcia w poszukiwaniu miłości, to zapraszam. Zrób ten pierwszy krok i odezwij się do mnie. Jestem pewna, że wspólnie znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Pozdrawiam,

Swatka Anna

Jestem wdzięczna

Dodaj komentarz