Wydarzenia Tygodnia 17

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 17!

Wydarzenia Tygodnia 17

Ostatni tydzień starego roku spędziłam na zapisywaniu nowych klientów do Centrum Zapoznawczego Zolyty przez wideorozmowy, stacjonarne w Czerwionce oraz klienci skorzystali z samodzielnej rejestracji. Umawiałam na randki, przygotowałam ćwiczenia do bezpłatnego mini kursu dla singli, który w styczniu będzie dostępny.

Podsumowałam 2020. Poczułam wdzięczność, radość z własnych dokonań, bo wiem ile mnie to kosztowało. Nie porównuję się do innych, ale do siebie z 2019 roku, jestem zadowolona. Oczywiście nie wszystko wyszło tak, jak planowałam. Są projekty, które utknęły, ale przeszły na 2021 rok. Są również takie, z których zrezygnowałam i nie chcę do nich wracać. Wraz z ostatnim tygodniem roku, zakończyłam możliwość dojazdu z usługą VIP. Rozwijam się i moje roboczogodziny są coraz droższe, a więc zwyczajnie w tych pakietach, nawet z zwrotem za dojazd, nie opłaci mi się dojazd do jednej osoby. Więc wszędzie tam gdzie moja obecność jest konieczna i czego nie mogę delegować będzie najdroższe.

Wydarzenia Tygodnia, to również początek nowego roku, w którym świętowałam 9 urodziny mojego synka Artura. Wraz z 1 stycznia zmieniły się ceny pakietów w Centrum Zapoznawczym Zolyty. Klienci mają możliwość zapisu przez wideorozmowy, rejestracje, w siedzibie Zolyt w Czerwionce lub w Warszawie. A klienci, którzy chcą kompleksowej obsługi z dojazdem, mogą skorzystać z mojego nowego programu dla bardzo wymagających klientów z dojazdem pod wskazany adres. To jedyna usługą z dojazdem, znacznie droższa od pakietu VIP w Zolytach.

Plany na nowy tydzień

Wideorozmowy, umawianie na randki. Praca, praca i jeszcze raz praca.

Cudownego tygodnia,

Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 17

Dodaj komentarz