Podsumowanie 2020 Roku

Zapraszam na podsumowanie 2020 roku.

Podsumowanie 2020 Roku

Dzisiaj ostatni dzień roku, więc nadszedł czas na podsumowanie. Ten rok był dla mnie wyjątkowy… Jestem nauczona ciężkiej pracy, ale w tym roku zrobiłam bardzo dużo. Kiedy nadeszła pierwsza fala pandemii, tak jak większość nie byłam pewna co przyniesie jutro. Nauczyłam się piec bułki, a także jeszcze bardziej dbałam o rodzinę. Część klientów zawiesiło umowy, ponieważ chcieli przeczekać, druga część randkowała. A, że mam naturę wojownika i walczę do końca i szukam rozwiązania, tak w momencie kryzysu czy niepewności zaczęłam działać.

Zyskałam więcej czasu, więc tworzyłam nowe produkty, e-booki, książki, audiobooki. Nadal zapisywałam klientów przez wideorozmowy. A kiedy nadeszła druga fala i okazało się że samotni bardziej boją się samotności niż pandemii, przybyło mi mnóstwo klientów oraz mnóstwo produktów. Czyli dodatkowo zyskałam dochód pasywny.

Połączyłam mnóstwo par, a także udzielałam wiele wywiadów w prasie, radiu, telewizji, portalach. Brałam udział w wydarzeniach kulturalnych, byłam zaproszona np. do Olsztyna do Domu Kultury w ramach cyklu Ginące Zawody, Swatka na żywo. Inwestowałam również w swój rozwój. Przesłuchałam wiele audiobooków, przeczytałam wiele książek, przerobiłam różne kursy. Oddałam moją powieść: Pamiętnik uciekającej kursantki do analizy eksperta, zyskała dobrą ocenę. Randkowałam z mężem, spędzałam czas z dziećmi.

Moja lista:

1. Napisałam i wydałam książkę: Jak znaleźć odpowiednią kobietę? – wydałam ją w formie tradycyjnej, e-booka oraz audiobooka.
2. Zolytowy Poradnik Randkowy – do tej książki, którą wydałam w 2016 roku i która była w wersji tradycyjnej i e-booka, nagrałam audiobook.
3. Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż?- do książki wydanej w formie tradycyjnej 2019 – i e-booka, nagrałam audiobook.
4. Napisałam i wydałam e-booka: Jak randkować bez wychodzenia z domu?- dodatkowo zleciłam tłumaczenie na język angielki, obecnie jest w składzie.
5. Napisałam książkę: Jak w 21 dni naprawić związek, która za kilka dni będzie dostępna w formie e-booka i tradycyjnej drukowanej.
6. Napisałam książkę: Jak przeżyć rozwód, która będzie dostępna w pierwszym kwartale 2021r.
7. Napisałam darmowy e-book: Jak przeżyć święta, gdy jesteś singlem?
8. Napisałam darmowy e-book :Jak przeżyć pierwsze wspólne święta?
9. Napisałam list do książki Ilony Adamskiej: Listy płynące prosto z serca. Kobiety dla kobiet. 10. Przygotowałam rady i ćwiczenia do darmowego kursu dla kobiet i mężczyzn, którego premiera będzie w styczniu 2021r.

Jestem z siebie dumna. Bo wiem jak ciężko było, to osiągnąć. Często po nocach, bo przy pierwszej fali żłobek zamknięty, często zamiast wydawać na przyjemności, wolałam zainwestować w produkt czy rozwój. I chociaż znaleźli się Ci, co raziły ich moje małe sukcesy, robiłam i robię swoje. Wiem czego chcę, znam drogę, a nawet jak muszę zrobić dwa kroki do tyłu, to tylko po to, aby ruszyć jeszcze z większą siłą. Jestem potrzebna, samotni także licznie liczą na moją pomoc. Dlatego w 2021 roku jeszcze bardziej otwieram się na świat. Mam wizję, misję, pasję i dobrych, wspierających ludzi, idę po więcej.

Życzę cudownego 2021roku. Swatka Anna

Podsumowanie 2020 Roku

Fot. Ania Bojda

Dodaj komentarz