Miłość na Święta

Miłość na Święta!

Miłość na Święta

Święta Bożego Narodzenia, to czas radości, spokoju, spotkań w gronie najbliższych. To również czas miłości. Warto okazywać miłość nie tylko od święta, ale w tym szczególnym czasie, słowa Kocham Cię, czułe gesty mają magiczną moc.

I chociaż jestem szczęściarą, ponieważ kocham i od ponad 14 lat jestem kochana, to jednak każdego roku w okresie Bożego Narodzenia rozmyślam o tych, którzy spędzają święta w pojedynkę… Dlatego w tym roku napisałam dla nich bezpłatny e-book: Jak przeżyć święta, gdy jesteś singlem?

Kliknij tutaj, aby go pobrać: https://swatkaanna.pl/ebook-swiateczny-dla-singli/

Przez 7 lat połączyłam wiele par. Moje serce się raduję kiedy dzisiaj przypominam sobie ich szczęście. A wśród nich są osoby w wieku 22 lat i nawet 80. Oto mała lista: Ewa i Piotr, Izabela i Wojtek, Aleksandra i Mirosław, Alina i Grzegorz, Dorota i Roman, Mirosława i Karol, Małgorzata i Hubert, Irena i Paul, Grażyna i Maria,n Sonia i Marek, Janina i Jan, Angelika i Aleksander, Olga i Arek, Janina i Kaziu, Elżbieta i Janusz.

Jeśli szukasz miłości, to serdecznie zapraszam. Tylko do końca 2020 roku obowiązują obecne stawki. Od stycznia będzie drożej. Nie czekaj więc, tylko skorzystaj z mojej pomocy już dziś!

www.zolyty.pl Tel. 730 251 897

Pozdrawiam, Swatka Anna

Miłość na Święta

Fot. Ania Bojda

Dodaj komentarz