Wydarzenia Tygodnia 16

Zapraszam serdecznie na Wydarzenia Tygodnia 16! Było intensywnie, a będzie jeszcze bardziej! Lubię, gdy wiele rzeczy dzieje się w moim biznesie i mogę pomóc swoim klientom.

Wydarzenia Tygodnia 16

Kochani! W tym tygodniu pracowałam na pełnych obrotach. Przeprowadzałam wideorozmowy, a także zapisywałam nowych klientów osobiście w siedzibie Centrum Zapoznawczego Zolyty w Czerwionce. Obsłużyłam też jednego klienta, do którego dojechałam osobiście w ramach usługi VIP. Dzisiaj również odwiedziłam nowego klienta w Sieradzu. Oprócz tego w tym tygodniu umawiałam moich klientów na randki na randki, połączyłam jedną parę. Podjęłam również współpracę z nową firmą odnośnie działań reklamowych, a także uczestniczyłam w szkoleniu. Dodatkowo pakowałam moje książki, które kupujecie na prezenty. Promowałam pobieranie darmowych e-booków. A teraz już odpoczywam w hotelu Mercury w Warszawie.

Plany na nowy tydzień

W poniedziałek czeka mnie wizyta w telewizji. Będę ekspertem w jednym z programów śniadaniowych. O szczegółach Was poinformuję! Natomiast we wtorek czeka mnie ważne spotkanie biznesowe.

Dodatkowo czeka mnie: umawianie na randki, zapisywanie nowych klientów on-line lub osobiście w stacjonarnym biurze w Czerwionce. Czekają mnie także już ostatnie prace nad moją nową książką: Jak w 21 dni naprawić związek? Nie zapominam także o czasie przeznaczonym dla siebie oraz dla swojej rodziny!

Życzę Wam cudownego tygodnia,

Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 16

Dodaj komentarz