Uwaga Miłość!

Uwaga Miłość nadchodzi!

Uwaga Miłość!

W romantycznej komedii kobieta przy barze w ciągu pierwszych minut filmu pozna miłość swojego życia… Przystojny, wysoki, czarujący brunet lub blondyn, bez grama tłuszczu z wydepilowaną klatką piersiową, szerokim uśmiechu, zasobnym portfelu podejdzie, zaproponuje drinka albo będzie grał rolę barmana, który tak naprawdę jest bogatym maklerem giełdowym, tylko przegrał z kumplem zakład i przez tydzień musi pracować za barem… Porwie ich wir namiętności, szaleńcza miłość, przeżyją jedno rozstanie, ale na końcu ponownie się połączą i będą żyli jak w bajce.

Jednak życie to nie film, a już z pewnością nie bajka. Oczywiście możesz wierzyć, że On Cię odnajdzie… A co jeśli nigdy tak się nie stanie? Zostaniesz sama? Jesteś gotowa na życie w pojedynkę? Samotne święta, wyjazdy, brak rodziny?

Obecnie w czasach pandemii masz jeszcze mniejsze szanse na to, że On Cię znajdzie. Bary zamknięte, siłownie, baseny, restauracje, kina, szkolenia odwołana. Zostaje spacer po parku, galeria w maseczce, ewentualnie kościół.

Od wielu lat spotykam kobiety takie jak Ty… Kobiety, które czekały. Lata mijały, a One z każdym następnym traciły nadzieję, aż wzięły los w swoje ręce i skorzystały z mojej pomocy. Tak jak Izabela dentystka, Anna lekarz, Aleksandra psycholog, Danuta nauczycielka, Hanna ekspedientka czy Dorota właścicielka restauracji…

Zapraszam. Do końca roku obowiązują obecne stawki. Od stycznia będzie drożej. Od 100zł do 1000zł więcej.

www.zolyty.pl Tel.730 251 897

Pozdrawiam,

Swatka Anna

Dodaj komentarz