Rodzina

Rodzina

Miałam w życiu wiele marzeń, ale najważniejszym była rodzina, a właściwie to założenie jej. Dlatego doskonale rozumiem singielki, które zgłaszają się po moją pomoc. Najczęściej mówią, że czują instynkt macierzyński… Zegar biologiczny tyka, a odpowiedniego kandydata brak.

Najpierw wybrały karierę, ale są też takie, które straciły czas na związek u boku kogoś, kto nie chciał odpowiedzialności, dzieci. Są też te oszukane… Partner przed ślubem mówił o założeniu rodziny, ale po ślubie jednak zmienił zdanie albo ukrył swoją bezpłodność, a o adopcji nie chciał nawet słyszeć.

Przychodzą również mężczyźni… Ci, co szukają dojrzałych kobiet. Ci, co wcześniej wybrali plastikowe lale, które ze względu na ochronę własnego wyglądu, nie chciały ryzykować, bo dodatkowe kilogramy, rozstępy… Tacy, co liczyli na dziecko, a partnerka w tajemnicy przed nimi brała tabletki antykoncepcyjne. Ci, co sądzili, że byli w szczęśliwym związku, ale dla tych kobiet byli tylko wersją tymczasową, aż pojawi się ktoś bardziej odpowiedni.

Każdy nosi w sobie historię… Dlatego nie oceniam. Jako szczęśliwa żona i mama trójki dzieci rozumiem ich marzenia. Pragną ciepła rodzinnego, męża, żony. A ja jestem dumna, że przez 7 lat pomogłam spełnić wiele takich marzeń.

Zawsze walczę do końca. Mam pojemne serce, kocham ludzi, życie, pracę, która jest moją misją. Dlatego jeśli marzysz o założeniu rodziny, szukasz odpowiedniego partnera, to zgłoś się do mnie. Tylko do końca roku obowiązują obecne stawki. Od stycznia będzie drożej.

www.zolyty.pl Tel.730 251 897

Zapraszam,

Swatka Anna

rodzina

Fot. Ania Bojda

Dodaj komentarz