Coraz bliżej święta ❤️

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Dla singli to najtrudniejszy czas w roku. Wtedy samotność boli dotkliwiej. Jeśli i Ty jesteś w tym gronie, to zapraszam Cię do mojego darmowego e-booka. Opisałam w nim, jak samotnie przeżyć święta.

Kliknij https://swatkaanna.pl/ebook-swiateczny-dla-singli/

Może pogodziłeś się z samotnością. Przestałeś wierzyć w miłość. Myślisz, że pewnie nie jest Ci dane aby kochać i być kochanym. Powtarzasz, że przecież wielu ludzi całe życie spędza w pojedynkę… Taki los.

Nie zgadzam się z tym. Zostałam swatką aby pomagać singlom wyrwać się z sideł samotności. Sprawiam, że na nowo odzyskują wiarę w miłość. Daję nadzieję na życie we dwoje. Przez 7 lat połączyłam wiele par. A wśród nich wiele osób, które wcześniej pogodziły się z samotnością, przestały wierzyć w miłość. Teraz żyją w szczęśliwych związkach. Uwielbiają święta.

Masz tylko jedno życie, zasługujesz na to aby kochać i być kochanym. I nie ma znaczenia czy jesteś za chudy, gruby, niski, wysoki. Za mało wykształcony, niepełnosprawny. Łysy, rudy. Rozwiedziony, wierzący lub nie, masz dzieci, koty, a zamiast auta wybrałeś rower. Poczuj magię świąt… Zamknij oczy, uwierz w miłość.

Pozdrawiam Swatka Anna Fot. Ania Bojda

Dodaj komentarz