Planujesz, że w 2021 roku znajdziesz miłość?


Jeśli Tak, to jeszcze 2020 zacznij poszukiwania. Tym bardziej, że tylko do końca roku w Centrum Zapoznawczym Zolyty obowiązują obecne stawki. Od 2021r. będzie drożej.

Nowy cennik na 2021r. jest już dostępny na https://zolyty.pl/oferta/

Ostatnia szansa na skorzystanie z usługi VIP z dojazdem. Mój grafik na grudzień jest już mocno zapełniony. Od 2021r. w Centrum Zapoznawczym Zolyty nie będzie już takiej usługi. Pakiety VIP będą dostępne jedynie w siedzibie Zolyt w Czerwionce lub w Warszawie oraz przez wideorozmowy lub samodzielną rejestrację.

Nowość! Od 2021 r. ruszam z nowym projektem z dojazdem dla wymagających singli. Jednak już nie w Centrum Zapoznawczym Zolyty, a samodzielnie jako Swatka Anna.

Będzie możliwość skorzystania z kompleksowej usługi poszukiwań wymarzonego partnera. Nie będzie dostępna na każdą kieszeń, gdyż będzie znacznie droższa od obecnych pakietów VIP w Centrum Zapoznawczym Zolyty. Jednak czas, intensywność działań, dojazd pod wskazany adres, nawet poza Polską, zaangażowanie, jest warte każdej kwoty.

Minus jest taki, że na każdy kwartał roku mogę zaprosić do tego programu maksymalnie 3 osoby. Chętne osoby zapraszam do kontaktu. Na styczeń zostały jeszcze dwa miejsca. Pozdrawiam Swatka Anna

Dodaj komentarz