Za ten widok z Hotelu Gołębiewski❤️❤️❤️

Za ten widok z Hotelu Gołębiewski w Wiśle trzeba dodatkowo zapłacić. Oczywiście możesz wybrać pokój bez tego widoku, masz wybór.

To tak jak w życiu. Możesz zapłacić innej osobie, która pomoże Ci szybciej odnaleźć drogę do realizacji marzeń, a możesz też wybrać darmową trasę.

Od 7 lat łączę ludzi w pary, uczę skutecznego randkowania, jestem swatką i coachem relacji. Na początku wybrałam darmową drogę, żałowałam, straciłam mnóstwo czasu, chciałam zrezygnować. Później odkryłam, że potrzebuję pomocy, zaczęłam płacić… Kusy, warsztaty, książki, e-booki, audiobooki… Wydałam mnóstwo pieniędzy. Dziś już wiem, że było warto. Dzięki zdobytej wiedzy, dokładnie wiem jak zdobyć mój własny szczyt. Mam strategię, zespół wspierających mnie ludzi. Jak mówi Marta Krasnodebska Jestem zajęta buduję imperium.

Dlatego jeśli Ty bezskutecznie szukasz partnera, ale szkoda Ci zainwestować w pomoc eksperta, zastanów się czy możesz sobie pozwolić na kolejne lata życia w pojedynkę? Czy nadal chcesz budzić się w pustym łóżku, spędzać samotne święta?

Zapraszam do poszukiwania miłości. Od stycznia będzie drożej. Pozdrawiam Swatka Anna

Dodaj komentarz