Wydarzenia Tygodnia #15

W ostatni tygodniu prawie przykleiłam się do fotela, a to za sprawą licznych wideorozmów. Zapisywałam nowych klientów z różnych części kraju i świata do Centrum Zapoznawczego Zolyty. Wiele osób wybrało samodzielną rejestrację przez www.zolyty.pl i skorzystało z -30% zniżki na Pakiet Komfort oraz Pakiet Indywidualny.

Przypominam! Ostatni dzień!

Łap ostatnie zniżki w tym roku: -30% na Pakiet Komfort i Pakiet Indywidualny przez www.zolyty.pl -50 % na wszystkie e-booki i audiobooki.

Dodatkowo umawiałam na randki, przybyło nowych par, otrzymałam świąteczną pocztówkę od klienta, w środę gościłam na antenie TVP3 Katowice w programie: RODZAJ ŻEŃSKI, byłam w podróży służbowej w Wiśle, spotkałam się z nowym klientem VIP, a dodatkowo spędziłam czas z mężem w Hotelu Gołębiewski -tam się też umówiłam z nowym klientem. Powstałam okładka do mojego nowego e-booka dla singli, pracowałam nad kolejnym e-bookiem dla par. Spędziłam czas z rodziną.

Plany na nowy tydzień:

Mnóstwo wideorozmów, umawianie na randki, pisanie nowego e-booka dla par, spotkanie biznesowe, dojazd z usługą VIP.

Przypominam, że tylko do końca roku dojeżdżam z usługą VIP. Od 2021r. w Centrum Zapoznawczym Zolyty będzie możliwość skorzystania z usługi VIP tylko w siedzibie Zolyt w Czerwionce lub w gabinecie w Warszawie, albo przez wideorozmowy.

Natomiast dojazd do klienta pod wskazy adres w Polsce lub świata, będzie możliwy w nowej ofercie Swatki Anny. A nawet konieczny przed rozpoczęciem trzymiesięcznego pełnego programu współpracy. Jednak będzie znacznie droższy niż obecne pakiety VIP w Centrum Zapoznawczym Zolyty, a ilość miejsc mocno ograniczona. Maksymalnie trzy osoby na kwartał. Więc kto chętny do skorzystania z dojazdu, to zapraszam. Jeszcze mam kilka miejsc w grudniu. A kto jest zainteresowany nowym projektem, również zapraszam. Ruszam w styczniu.

Życzę cudownego tygodnia. Pozdrawiam Swatka Anna

Dodaj komentarz