Swatka Anna w Twoim Mieście, Za granicą…

Swatka Anna w Twoim Mieście – w 2019 roku postanowiłam odwiedzić każde miasto wojewódzkie. To była moja trasa po Polsce. Single mieli wtedy możliwość spotkać się ze mną, skorzystać z moich usług niezależnie od wybranego pakietu. To była jedyna taka możliwość, standardowo dojeżdżam jedynie z usługą VIP, chociaż i to się zmieni w przyszłym roku.

W 2020 roku zrezygnowałam z trasy po Polsce, ale jednak dojeżdżałam w każdy zakątek Polski z usługą VIP, chociaż pandemia też trochę skomplikowała.

Zbliża się 2021 rok, obecnie ciężko jest wszystko zaplanować. Jednak podjęłam decyzję, że jak tylko będzie bezpiecznie, to ruszę z nowym projektem: Swatka Anna w Twoim Mieście…. Tym razem pojadę w świat. Spotkam się z singlami mieszkającymi w różnych zakątkach świata. Od wielu lat mam klientów z Niemiec, Austrii, Anglii, Grecji, Kanady, USA, Szwecji, Belgi… Najczęściej zapisują się przez wideorozmowy, ale również kiedy bywają w Polsce, to odwiedzają mnie osobiście.

Kiedy zostałam swatką, działałam lokalnie. Jednak z każdym rokiem odkrywałam, że nie mogę się tak ograniczać. Więc stopniowo zwiększałam zasięgi. Obecnie mam klientów z całej Polski oraz z różnych części świata. Co daje mi większe możliwości, a moim klientom zwiększa szanse na znalezienie miłości. Pod warunkiem, że mi na to pozwolą.

Z doświadczenia wiem, że łatwiej jest zbudować związek kiedy mieszkamy blisko. Jednak czasem życie daję nam szansę na miłość, ale my nie chcemy jej przyjąć, bo widzimy same ograniczenia. Nie inaczej jest z odległością. Czasem trudno jest rzucić wszystko, zmienić miasto, kraj, bo praca, dzieci, szkoła… Jednak wierzę w to, że jak się bardzo czegoś pragnie, to znajdzie się rozwiązanie. Wiele razy słyszałam, że nie ma sensu zaczynać relacji kiedy mieszkam w Warszawie, a on w Olsztynie. A co jeśli to jest to? A co jeśli już nie będzie drugiej szansy?

Połączyłam wiele par, które zaczynały znajomość na odległość. Wideorandki, spotkania weekendowe. Większość już żyje we dwoje. Ktoś zmienił miasto, i przeprowadził się do drugiej osoby. Inni nadal spotykają się w weekendy, a jeszcze inni kupili mieszkanie w zupełnie innym mieście, każdy z nich zmienił pracę, dom. Taka jak Ela z Olsztyna -Janusz z Jastrzębia. Anna z Warszawy -Jan z Katowic. Maria z Lublina -Tomek z Gdańska, Olga z Austrii -Adrian z Katowic, Andrzej z Niemiec -Stanisława z Zabrza. Oni znaleźli miłość. Ty też możesz.

Pozdrawiam Swatka Anna

Dodaj komentarz