Jak randkować w czasie Pandemii


Nowa konferencja, nowe obostrzenia… Kolejne miejsca zamknięte. Już nie pójdziemy na randkę do kina, teatru. Odpada restauracja, romantyczny pobyt w hotelu, aktywna randka na basenie czy siłowni. Nawet w galeriach nie zrobimy zakupów… Wróciła szara rzeczywistość.

W związku z zarazą jesteśmy poddani coraz to nowym zaleceniom, ale nie każdy potrafi sobie z nimi poradzić. Dla większości singli samoizolacja lub kwarantanna jest czymś, z czym trudno się pogodzić. Podróże, kursy, imprezy, wszystkie aktywności, które pozwalały uciec od prawdy, zapomnieć o potrzebie kochania i bycia kochanym, którą ma każdy z nas, nagle zostały ograniczone lub już tak nie cieszą. Samotność w czterech ścianach w obecnej sytuacji boli dotkliwiej.

Poszukiwanie miłości pomoże Ci przetrwać ten czas. Zamiast marudzić, oglądać statystki, wkrocz do gry i daj sobie szansę na miłość. Zawsze możesz zacząć od wideo randki. Wybrać się na spacer we dwoje, a po jakimś czasie spotykać się w domu. Nie polecam domu na pierwszą randkę, ale kolejne już tak. A wideo randka czy randka w domu również jest ciekawa. W moim najnowszym e-booku: Jak randkować bez wychodzenia z domu? dokładnie opisałam jak randkować w obecnej sytuacji.

https://zolyty.pl/.../jak-randkowac-bez-wychodzenia-z-domu/

Pozdrawiam Swatka Anna

Dodaj komentarz