Wydarzenia Tygodnia #12

Intensywnie, kreatywnie, ciekawie, radośnie… Tak mogłabym podsumować tydzień. Przybyło nowych par, umówiłam mnóstwo randek, otrzymałam ciekawą propozycję współpracy, kolejne podziękowania od szczęśliwie połączonych. Zapisywałam nowych klientów do Centrum Zapoznawczego Zolyty stacjonarnie, sami zapisywali się przez www.zolyty.pl, byłam z dojazdem z usługą VIP, ale najczęściej zapisywałam przez wideorozmowy.

Pracowałam nad moją czwartą książką: Jak przeżyć rozwód, do której wczoraj Magda Gołdyń przygotowała pierwszą wersję okładki. Dodatkowo powstała okładka do mojego nowego e-booka: Jak randkować bez wychodzenia z domu? -moja praca nad nim jest już ukończona, teraz jest w rękach Magdy, która zajmuje się składem i oprawą graficzną. Pakowałam książki do wysyłki. Zadbałam o swoje zdrowie, znalazłam czas dla dzieci i męża.

Plany na nowy tydzień

Wideorozmowy, wizyty stacjonarne, pisanie czwartej książki, konsultacje, dojazd z usługą VIP, Telegram Miłości, spotkanie biznesowe, a w sobotę zapis nowych klientów w Warszawie. Czas dla rodziny. Czas dla zdrowia. Cudownego tygodnia Swatka Anna

Dodaj komentarz