Miłość w czasach zarazy


Anna wiele lat odkładała swoje życie prywatne na później. Dobre studia, własny gabinet stomatologiczny. Na 38 urodziny od asystentki otrzymała moją książkę: Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż?… Podziękowała, przeczytała, zapragnęła zmiany. W tajemnicy przed asystentką zaczęła obserwować mnie w mediach społecznościowych. Po miesiącu zdecydowała się na telefon. Po przemyśleniu zdecydowała się na usługę VIP z dojazdem… Po tygodniu przyszła pandemia… Panika, obostrzenia.

Z Łukaszem pierwszy raz spotkała się przed Żabką. Kupił dwie kawy, zaproponował spacer w parku. Kolejna randka była w jego aucie, a następna u niej w domu. Do restauracji poszli po kilku miesiącach, a wakacje spędzili już razem i to pierwszy raz od 10 lat nad naszym morzem.

Nadeszła nowa fala pandemii, ale Anna już się nie lęka, bo wie, że ma obok siebie wspaniałego człowieka. Łukasz jest grafikiem, pracuje zdalnie, zamieszkali u Ani… Myślą o ślubie, ale nic nie planują, bo nie wiedzą co będzie jutro, ale jedno wiedzą, że mają siebie, a w takich czasach jak teraz, miłość, bliskość, jeszcze bardziej jest nam potrzebna.

Historia Anny doczekała się szczęśliwego finału. Jest szczęśliwa. Jeśli Ty również marzysz o miłość, skorzystaj z mojej pomocy. Od 7 lat pomagam samotnym, łączę samotne serca, jestem swatką. Zapraszam Centrum Zapoznawcze Zolyty Swatka Anna www.zolyty.pl Tel. 730 251 897

Dodaj komentarz