Wydarzenia Tygodnia #10

Koniec tygodnia, a jestem pełna energii. Serce się raduje, a moja dusza chce śpiewać, a to za sprawą kolejnych połączonych par. Szczególne miejsce zajęła Pani Ania, która wiele miesięcy czekała na miłość. Jednak uwierzyła we mnie, a ja walczyłam do końca. Nie zawsze mogę wszystkich połączyć, ale z każdym rokiem, mogę więcej. I dlatego wielu byłych klientów do mnie wraca.

Udzieliłam wywiadu do czasopisma dla seniorów. Umawiałam na randki, zapisywałam nowych klientów do Centrum Zapoznawczego Zolyty przez wideorozmowy, stacjonarnie w Czerwionce. Oddelegowałam kolejną część zadań. Zrozumiałam, że tylko w taki sposób mogę poświęcić jeszcze więcej czasu klientom VIP oraz przyspieszyć pisanie mojej czwartej książki; Jak przeżyć rozwód? Zdradzę tylko, że książka będzie uzupełniona prawdziwymi historiami kobiet po rozwodzie, a wśród nich będą również historie szczęśliwie połączonych klientek Zolyt. Zapraszam do zakupu moich poprzednich książek:

Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż? https://ksiazka.swatkaanna.pl/

Jak znaleźć odpowiednią kobietę?https://zolyty.pl/…/ksiazka-jak-znalezc-odpowiednia…/

Zolytowy poradnik randkowy https://zolyty.pl/pro…/ksiazka-zolytowy-poradnik-randkowy

Plany na nowy tydzień

W poniedziałek zapraszam na Telegram Miłości.

W środę świętuję w Warszawie na Gali Kobiet, które inspirują 2020. Premiera książki :Listy Płynące z Serca. Kobiety dla kobiet 2020. Pod redakcją Ilony Adamskiej. – jestem jedną z bohaterek książki.

W sobotę będę zapisywała nowych klientów w Warszawie na ul. Fabrycznej 27/ 10. Zapraszam.

Dodatkowo: Zaplanowane mam wyjazdy z usługą VIP, konsultacje, analizy singla, spotkania z klientami w biurze oraz online. Szkolenie, pisanie mojej czwartej książki. Czas z rodziną. Cudownego tygodnia Swatka Anna

Dodaj komentarz