Dzisiaj zapisywałam klientów


Kochani

Dzisiaj zapisywałam klientów w siedzibie Centrum Zapoznawczego Zolyty w Czerwionce. Odwiedziły mnie osoby z Krakowa oraz Zabrza. Bardzo często jestem pytana czy działam jedynie na Śląsku. Czy posiadam w swojej bazie klientów z innych regionów Polski, itp.

Do Czerwionki przyjeżdżają osoby z całej Polski, a nawet z innych krajów. Z usługą VIP dojeżdżam na terenie Polski. Stacjonarnie zapisuję klientów w Warszawie, a tam dojeżdżają klienci z Olsztyna, Łodzi, Białegostoku. Klienci zapisują się również on-line przez wideorozmowy oraz przez formularz na www.zolyty.pl

Są osoby, które są zaskoczone, że single pokonują tyle drogi aby skorzystać z mojej pomocy. Często osoby z dużych miast, a tam przecież jest wiele biur matrymonialnych. Po 7 latach, nie jestem zaskoczona, bo wiem, że jestem dobra, a z każdym rokiem skuteczniejsza. A co najważniejsze, jestem normalna. Mówię to co myślę, udzielam rad, działam. Nie zawsze znajdę partnera w trzy miesiące, bywało, że szukałam przez długi czas, ale jestem również zawzięta i lubię wyzwania. Dlatego jeśli klient mi pozwala, to walczę do końca.

Pozdrawiam Swatka AnnaDodaj komentarz