Jak może wyglądać Twoje życie..


Wyobraź sobie, że wracasz po całym dniu pracy do domu. Jesteś wyczerpana, masz wrażenie jakbyś przyjmowała pacjentów taśmowo. Otwierasz drzwi, a na środku pokoju stoi on, Adam, dyrektor finansowy znanej firmy. Kręci głową, martwi się, bo wielokrotnie już mówił, że pracujesz za dużo. Zabiera od Ciebie torebkę, prowadzi do łazienki, a tam niespodzianka…. Wanna pełna wody, świece, muzyka, mnóstwo piany… Ty się odprężasz, a on w tym czasie w seksownym fartuszku przygotowuje dla was pyszną kolację. Kiedy zrelaksowana wchodzisz do salonu… Pierwsze co widzisz, to otwarte drzwi na taras. A na tarasie Adam w białej koszuli, czeka z zastawionym stołem, lampką wina w ręce, świece, muzyka. Wtedy mówisz do siebie, że masz szczęście. W wieku 50 lat czujesz się jak nastolatka. Kochasz tego przystojniaka, jesteś kochana. Chcesz aby ten wieczór trwał… Chcesz wracać do domu, bo odkąd on w nim zamieszkał, to jest prawdziwy dom.

Tak mogłoby wyglądać twoje życie… Jednak w rzeczywistości wygląda inaczej. Wracasz po całym dniu pracy do domu. Ledwo żywa, otwierasz drzwi, rzucasz torebkę w przedpokoju. Idziesz pod prysznic, następnie odgrzewasz kolację w mikrofalówce, którą wcześniej przygotowała Ci Pani Asia. Włączasz radio aby przez chwile poczuć obecność ludzi. Kładziesz się na kanapie, przeglądasz media społecznościowe, a tam zdjęcia byłego z nową laską z wakacji, koleżanka z rodzinką, siostra z mężem… Nalewasz sobie lampkę wina, łzy płyną po policzku. Przeklinasz swój los. W wieku 50 lat czujesz się jak chodzący trup. Masz wszystko, dobrą pracę, pieniądze, dom, tylko, że ten dom nie jest dla Ciebie domem… Jest więzieniem, cieniem, który przypomina Ci o twojej samotności….

A gdybym Ci powiedziała, że istnieje szansa na życie u boku cudownego partnera? Możesz mieć własnego Adama, prawdziwego z krwi i kości, kogoś kto będzie partnerem, przyjacielem, kochankiem… Wystarczy zrobić jeden kroki… Zawalcz o własne życie, zgłoś się do mnie.

Nazywam się Anna Guzior-Rutyna. Siódmy rok z powodzeniem swatam samotnych w Centrum Zapoznawczym Zolyty, jestem również coachem relacji. Pomagam kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, uczę skutecznego randkowania, dzięki wiedzy w zakresie relacji damsko-męskich i doświadczenia Swatki. Połączyłam wiele par, dzięki indywidualnym konsultacjom pomogłam kolejnym w znalezieniu przyczyn bezowocnych, długoletnich poszukiwańpartnera.

Z usługą VIP dojadę do Ciebie na terenie całej Polski. Ty możesz przyjechać do mnie do Czerwionki-Leszczyn lub Warszawy. Możesz również zapisać się przez wideorozmowę, albo przez formularz na www.zolyty.pl

Działam na wielu płaszczyznach:• jestem autorką książek „Zolytowy Poradnik Randkowy”, oraz „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”? oraz Jak znaleźć odpowiednią kobietę.• tekstu piosenki „Scenariusz”, która ukazała się na płycie „Bydzie Impreza” zespołu Muzykanty,• jestem pomysłodawczynią kampanii #BezpiecznaRandka,• moje wywiady i kulisy pracy do tej pory znalazły się m.in. w takich mediach, jak: „Dzień Dobry TVN”,Pytanie na Śniadanie TVP2, „Po Godzinach” w TVT Telewizja Regionalna,Telewizja Silesia, TVP3 Olsztyn, Teleexpress, Nauka Jazdy TTV, Radio Silesia, Radio Olsztyn, Radio eM, Polskie Radio RDC, Gazeta Wyborcza, Dziennik Zachodni, Świat Kobiety, Dobre Rady, Chwila dla Ciebie, Takie Jest Życie, Głos Seniora, Dar Seniora, Nasze Miasto Czerwionka-Leszczyny, Kurier, Tygodnik Regionalny Nowiny, Tygodnik Rybnicki, Kobieta ze Śląska.pl., Natemat.pl, Eska.pl, DziennikZachodni.pl, iknurów.pl, Rybnik.nasze.miasto.pl, se.pl.

Pozdrawiam Swatka AnnaDodaj komentarz