Podsumowanie Kwietnia

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Swatka-Anna.jpg


Kochani,

Pierwszy dzień maja, a więc przyszła pora na podsumowanie miesiąca. Kwiecień był u mnie wypełniony pracą, oczywiście dostosowaną do obecnej rzeczywistości. Najczęściej pracowałam zdalnie: zapisywałam klientów do Zolyt przez wideorozmowy, udzielałam różnego rodzaju konsultacji, telefonicznej, online oraz przez email. Umawiałam na randki, a nawet przyjmowałam już nowych klientów stacjonarnie w siedzibie Centrum Zapoznawczego Zolyty w Czerwionce. Oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności: maseczki, rękawiczki, dezynfekcja, odpowiednia odległość.

30 kwietnia ukazał się mój trzeci poradnik: Jak znaleźć odpowiednią kobietę? W formie e-booka. Za jakiś czas będzie również w wersji papierowej. Gorąco zapraszam do zakupu https://zolyty.pl/produkt/e-book-jak-znalezc-odpowiednia-kobiete/. Zdecydowałam się również na nowy projekt: Poradnia dla Singli. Wraz z ekspertkami (Agnieszka Nortey, Ewa Eljasińska, Agnieszka Czajkowska–Wendorff, Joanna Czerny czyli Wróżka Cesaria) z mojej drugiej książki: Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż? Jest to nowe miejsce, na razie tylko wirtualne, z poradami dla samotnych.

W kwietniu  byłam również bardziej aktywna w mediach społecznościowych, wykonałam audyt stron firmowych oraz zaczęłam pracę nad nowym kursem o randkowaniu. Przerobiłam duży kurs online, przeczytałam trzy e-booki, dwie książki. W wolnym czasie zobaczyłam dwie komedie romantyczne, które gorąco polecam: Myśl jak facet (na podstawie poradnika randkowego. Znalazłam w tym filmie mnóstwo własnych rad, którymi dzielę się w swoich poradnikach) oraz Jak Poślubić Milionera z Małgorzatą Sochą. Miałam więcej czasu dla dzieci i męża, oraz na pracę i wypoczynek w ogrodzie.

Jakie plany na maj?

Maj jest moim ulubionym miesiącem. Mówi się, że maj to miesiąc zakochanych. Więc fakt, że urodziłam się 14 maja, może wskazywać na to, iż moim przeznaczeniem jest łączenie ludzi w pary.

Tego nie wiem… Za to wiem na pewno, że z okazji moich 38 urodzin przygotowałam zniżkę na wszystkie usługi i produkty, ale podzielone na dni. Nie zdradzę w jakie dni, jaka usługa lub produkt będzie w promocji. Dlatego zachęcam do odwiedzin firmowej strony Centrum Zapoznawczego Zolyty na Facebooku. Każda promocja będzie obowiązywała dwa dni. Nie będzie się powtarzać. Zaczynam od Pakietu Komfort, gdyż ten pakiet najczęściej wybierają klienci.

Od 1 do 2 maja -38%  na Pakiet Komfort przez www.zolyty.pl

W maju nadal będę zapisywała klientów przez wideorozmowy, stacjonarnie w siedzibie Zolyt w Czerwionce, umawiała na randki, udzielała konsultacji oraz analizy singla i analizy partnerskiej. Zdecydowałam się już na dojazd z usługą VIP pod wskazany adres w Polsce. Od 4 maja hotele wznawiają działalność, to dla mnie sygnał, że mogę spokojnie podróżować. Bardzo często korzystałam z noclegów podczas dojazdu z usługą VIP, więc teraz ponownie będę mogła skorzystać z takich miejsc.

W tym miesiącu będę nadal pracowała nad nowym kursem o randkowaniu oraz nad podręcznikiem skierowanym jedynie dla klientów z usługi VIP. Będę nadal aktywna w mediach społecznościowych, przerobię jeden kurs, przeczytam kilka książek, zadbam o ogród i siebie. Znajdę czas dla dzieci i męża.

Wierzę, że będzie dobrze. Dlatego nie sprawdzam dwadzieścia razy na dzień wiadomości w telewizji o ilości nowych chorych. Jestem pełna obaw, ale działam.

Pozdrawiam i życzę zdrowia. Swatka AnnaDodaj komentarz